Сід Рот: Найбільш антисемітський вчинок з усіх, що мені відомі

Сід Рот: Найбільш антисемітський вчинок з усіх, що мені відомі

Найбільш антисемітський вчинок з усіх, що мені відомі, — це любити і поважати своїх друзів-євреїв і не ділитись з ними Євангелією. Я — єврей, громадянин Ізраїлю і, як і Павло, відрікаюсь від свого життя заради братів моїх, рідних мені тілом.

В останні роки я з вдячністю спостерігаю за християнськими служіннями благословіння Ізраїля. Господу відомо, що Ізраїлю потрібні друзі та підтримка. Але благословляти євреїв та Ізраїль, і в той самий час утримувати євангелію від єврейського народу — це не по-християнськи.

Я підтримую рекламні ролики для збору коштів на допомогу євреям усього світу, яких переслідують, для їх повернення в Ізраїль. Але збирати гроші християн і не допомагати тим євреям, які вірять в Ієшуа, неправильно!

Мене турбують християни, яких більше непокоять єврейські коріння, аніж єврейські душі.

Мене турбують ортодоксальні рабини, роль яких підноситься на християнському телебаченні, але які ненавидять євреїв, що вірять в Ієшуа.

Це час, сприятливий для Сіону. Духовна запона спадає з очей єврейського народу. Але апостол Павло в Посланні до Римлян говорить:

“Браття, бажання мого серця й молитва до Бога за Ізраїля на спасіння... Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника?” (Рим. 10:1,14)

Ми також читаємо у пророка Єзекіїля:

“Сину людський, Я настановив тебе вартовим для Ізраїлевого дому, і як почуєш ти слово з уст Моїх, то остережи їх від Мене. Коли Я скажу безбожному: Конче помреш, а ти не остережеш його й не будеш говорити, щоб остерегти несправедливого від його несправедливої дороги, щоб він жив, то цей безбожний помре за свою провину, а його кров Я зажадаю з твоєї руки!” (Єзек. 3:17-18)

Настав час королю вдягнутись. Хтось має сказати йому, що він голий.

Сид Рот: самый антисемитский поступок, который я знаю

Автор — Сід Рот / charismamag.com
Переклад — Ганна Іващенко для ieshua.org

Сід Рот веде телевізійне шоу “Це надприродно!” Його служіння поширило більше 2.4 млн копій книг зі свідоцтвами євреїв “Вони замислились про себе” по єврейських адресах всього світу.

donate

Последнее пожертвование: 18.02. Спасибо!